Naše dovolená byla nádherná, apartmán pohodlný, čistý, a pán a paní domácí? Ti byli senzační ♥️♥️♥️ vstřícnost, ochota, úsměvy, krásná slova, to se jen tak nevidí!
Výborná poloha domu. Restaurace, obchůdky, pláže hned pod ním.
Apartmán byl čistý, prostorný a dobře vybavený s výhledem na moře.
Jen po 3 dnech přestala fungovat Wi-Fi.
Jinak vše v pořádku.
Vybavení je ucházející, majitel příjemný, klidné misto. Chtělo by to trošku rozjasnit interiér,. A něco poopravit. Třeba obraz, mapu, nebo něco z místní kultury atd. Nebo aspoň nějaké poličky.
Byli jsme zde velmi spokojení. Majitelé jsou milí, vstřícní, s ničím nebyl problém. Dokonce nám I na přání sehnali místní ryby na gril! Všechno čisté, voňavé.