Úžasní hostitelé
Výborné snídaně perfektní obsluha útulné
Doporučuji dohodnout si večeře jsou úžasné výborné jídlo, víno, prostředí a opět perfektní obsluha útulné a klidné prostředí
Mohu jen
Ubytování v B&B Sobe Magdalena bylo naprosto skvělé. Pro čtyři osoby jsme měli objednanou polopenzi, která byla v srpnových letních dnech naprosto dostačující. Snídaně byly skvělé.
Ubytování na velice dobré úrovni z velice laskavým přístupem sympatických majitelů, jejichž přístup k hostům je na vysoké ale I přátelské úrovni vysoce přidanou hodnotou při pobytu.