V hotelu jsem byl dvakrát a byl jsem velmi spokojený. Je velmi čistý, jídlo je obzvlášť fantastické a personál je velmi přátelský. Oslavili jsme tam Silvestra 2026. Doporučuji.
Hotel si zaslouží být čtyřhvězdičkový hotel a je bez poskvrny čistý. Je navržen s velmi stylovou předsíní. Budete se cítit jako v pětihvězdičkovém hotelu.
I přes jeho odlehlou polohu si tento hotel vybíráme každý rok. Má klidnou a příjemnou atmosféru. Nabídka jídla a snídaní je také dostačující a dobrá. Děkujeme! 🌸