Pride of Kelibia
Recenze hotelu Pride of Kelibia
Nejbližší hotely
Pravidla hotelu Pride of Kelibia
-
Příjezd:
Od 14:00 do 18:00
-
Odjezd:
Od 9:00 do 11:00
Pride of Kelibia na mapě
Často kladené dotazy
Jaké oblíbené atrakce se nacházejí v blízkosti Pride of Kelibia?
Nejbližší atrakce k Pride of Kelibia: Korbous Thermal Springs (49 km), Maamoura Beach (50 km), Neapolis Museum (55 km), Nabeul Beach (56 km), The Flipper Water Parc (61 km), Omar Khayam Beach (62 km), Bel Azur Beach (66 km)
Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu?
Check-in v Pride of Kelibia je k dispozici Od 14:00 do 18:00, check-out Od 9:00 do 11:00.
Jak se dostat do Pride of Kelibia?
Pride of Kelibia se nachází 76 km od Pantelleria Airport.
Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě
Památky v okolí hotelu Pride of Kelibia
Korbous Thermal Springs 49 km
Maamoura Beach 50 km
Neapolis Museum 55 km
Nabeul Beach 56 km
The Flipper Water Parc 61 km
Omar Khayam Beach 62 km
Bel Azur Beach 66 km
Gulf of Tunis 66 km
Carthageland Hammamet 67 km
Hammamet Beach 67 km
Kasbah of Hammamet 67 km
Medina 67 km





















