粨倉文旅-全新電梯旅店
Recenze hotelu 粨倉文旅-全新電梯旅店
Nejbližší hotely
Midu Business Hotel Hotel
No. 8, Zhongshan Rd., Xiluo Township, Douliou, 648
Kawada House Homestay Hotel
No. 5, Shichang South. Road, 648 Xiluo, Taiwan, Douliou, 648
粨倉文旅-全新電梯旅店 na mapě
Často kladené dotazy
Jaké oblíbené atrakce se nacházejí v blízkosti 粨倉文旅-全新電梯旅店?
Nejbližší atrakce k 粨倉文旅-全新電梯旅店: Xiluo Fuxing Temple (0.19 km), Changhua Fitzroy Gardens (6 km), Beidou Dian'an Temple (10 km), Yunlin Puppet Museum (11 km), Yunlin Storyhouse (11 km), Tianwei Highway Garden (13 km), Douliu Station (13 km)
Jak se dostat do 粨倉文旅-全新電梯旅店?
粨倉文旅-全新電梯旅店 se nachází 38 km od Chiayi Airport.
Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě
Památky v okolí hotelu 粨倉文旅-全新電梯旅店
Xiluo Fuxing Temple 0.19 km
Beidou Dian'an Temple 10 km
Yunlin Puppet Museum 11 km
Yunlin Storyhouse 11 km
Tianwei Highway Garden 13 km
Douliu Station 13 km
Taiping Old Street 13 km
St. Rose Catholic Church 13 km
Yulin County Stadium 13 km
Douliu Night Market 14 km
Guandi Children Club 14 km





















