Hotely v Goriška Brda s bazénem

Populární turistické destinace v Goriška Brda

Mapa hotelů v Goriška Brda

Hotel Gredič, Rezervovat Hotel Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén Hotel Gredič, Rezervovat Hotel Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén Hotel Gredič, Rezervovat Hotel Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Hotel

Penziony Dobrovo, Goriška Brda Ceglo 9, 5212, Dobrovo
8.2/10 Velmi dobrý
30 recenzí
Parkování Bazén
Počet pokojů: 7
B&B Klinec, Rezervovat Penzión se snídaní Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Penzión se snídaní

Penziony v Dobrovo rezervovat, Goriška Brda Plešivo 50a, 5212 Dobrovo
9.2/10 Skvělý
26 recenzí
Parkování Bazén
Počet pokojů: 4
Tavarneta Estate, Rezervovat Penzión se snídaní Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Penzión se snídaní

Hotely Dobrovo ceny, Goriška Brda 48 Plešivo
9.2/10 Skvělý
13 recenzí
Parkování Bazén
Počet pokojů: 6
Bužinel Guest House, Rezervovat Penzión Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Penzión

Penziony Dobrovo, Goriška Brda Plešivo 37a, 5212, Dobrovo
9/10 Skvělý
38 recenzí
Parkování Bazén
Počet pokojů: 4
House Iaquin, Rezervovat Penzión Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Penzión

Levné hotely Dobrovo, Goriška Brda Vipolze 3, 5212, Dobrovo
9.6/10 Výjimečný
27 recenzí
Parkování Bazén
Počet pokojů: 5
Villa Vajta, Rezervovat Penzión se snídaní Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Penzión se snídaní

Penziony Dobrovo, Goriška Brda Medana
9.9/10 Výjimečný
11 recenze
Parkování Bazén
Počet pokojů: 2
Hiša Štekar, Rezervovat  Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Penziony Kojsko, Goriška Brda 26a Snežatno
8.6/10 Vynikající
12 recenzí
Parkování Bazén
Počet pokojů: 7
Enam Room, Rezervovat  Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Hotely v Kojsko, Goriška Brda Vedrijan 5 A
9.8/10 Výjimečný
Parkování Bazén
Počet pokojů: 4
Boutique Hotel Dvor, Rezervovat Penzión Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Penzión

Hotely Dobrovo, Goriška Brda Kozana 71
9.9/10 Výjimečný
11 recenze
Parkování Bazén
Počet pokojů: 4
Zoi Apartments, Rezervovat Apartmán Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Apartmán

Hotely Dobrovo ceny, Goriška Brda Vipolže 11, 5212, Dobrovo
8.8/10 Vynikající
10 recenzí
Parkování Bazén
Počet pokojů: 6
Villa EVA, Rezervovat Rekreační dům Hotely v Goriška Brda s bazénem, Bazén

Rekreační dům

Hotely Dobrovo ceny, Goriška Brda Kozana 28
9.8/10 Výjimečný
5 recenzí
Parkování Bazén
Zobrazit více hotelů
  • 1