Krásné, čisto, teplo. Pani vedoucí úplně příjemný člověk. To se málo kde vidí? Určitě, pokud budu mít cestu se stavím! děkuji. Slovensko, jste super lidi.
Vše velmi čisté, nové, útulné a přitom moderní. Pohodlné postele. Velmi ochotná a milá paní majitelka. Super fungující klimatizace. V noci ticho a klid na spaní.
Krásný penzión, dobře vybavený, všude čisto. Majitelka velice příjemná a starostlivá.