Aby sunrise
Recenze hotelu Aby sunrise
Nejbližší hotely
Pensiunea Dunavis Hotel Hotely v centru Orsova, Rezervace hotelů Mehedinti
Str.Alexandru Vlahuta, Nr.10, 225200 Orşova, Romania, Orsova, 225200
Hotel Apolodor Hotel Hotely v centru Orsova, Ubytování Mehedinti
1 1 Decembrie 1918, Orsova, 225200
Pensiunea Damiro Hotel Hotely v centru Orsova, Pokoje v hotelu Mehedinti
Bulevardul 1 Decembrie 1918, Orsova, 225200
Vega resort Restaurant & Lodge Lázně / Resort Pokoje v hotelu Orsova, Penziony Mehedinti
4 Strada Valea Cernei, Orsova, 225200
Pensiunea Taka Hotel Rezervace hotelů Orsova, Hotely Mehedinti
12 Strada Tufari, Orsova, 225200
Pensiunea Oliver Hotel Hotely v centru Orsova, Hotel Mehedinti rezervovat
Bdul 1 Decembrie 1918, Nr.16A, Orsova, 225200
Pravidla hotelu Aby sunrise
-
Příjezd:
Od 14:00 do 18:00
-
Odjezd:
Od 10:00 do 12:00
-
Podmínky týkající se ubytování dětí: Ubytovat se mohou děti jakéhokoli věku. Za děti ve věku 6 a více let bude v tomto ubytování účtována cena jako za dospělého. Při vyhledávání prosím uveďte počet dětí a jejich věk, aby se Vám zobrazily správné informace o cenách a dostupnosti.
Ubytovat se zde mohou hosté každého věku.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Aby sunrise na mapě
Často kladené dotazy
Jaké oblíbené atrakce se nacházejí v blízkosti Aby sunrise?
Nejbližší atrakce k Aby sunrise: Iron Gate I (12 km), Djerdap-1 (12 km), Lepenski Vir (36 km), Bigar Waterfall (46 km), Muntele Mic Chairlift (66 km), Borsko Jezero Main Beach (78 km), Brestovac Thermal Spa (80 km)
Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu?
Check-in v Aby sunrise je k dispozici Od 14:00 do 18:00, check-out Od 10:00 do 12:00.
Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě
Památky v okolí hotelu Aby sunrise
Iron Gate I 12 km
Djerdap-1 12 km
Lepenski Vir 36 km
Bigar Waterfall 46 km
Muntele Mic Chairlift 66 km
Borsko Jezero Main Beach 78 km
Brestovac Thermal Spa 80 km
Teleschi 1 83 km
Teleschi 2 83 km
Telescaun Vf. Straja 92 km
Telegondola Straja 92 km
Gamzigrad Thermal Spa 95 km





















