Grant Apartament 2 dormitoare
Recenze hotelu Grant Apartament 2 dormitoare
Nejbližší hotely
Grant Apartament Apartmán Hotel Arad rezervovat, Pokoje v hotelu Rumunsko
22 Strada Fulgerului Apartament nr 1, Parter, Arad, 310346
Grant Hotel Boutique Boutique Hotel 2.2 km do centra města Hotely Arad, Rezervace hotelů Rumunsko
24 Strada Fulgerului, Arad, Arad, 310346
Anais Apartment Arad Apartmán Hotely Arad ceny, Hotely Rumunsko
Strada Vasile Conta, Arad, Arad, 310356
Feeling Home Apartment Apartmán Hotely v Arad, Hotel Rumunsko rezervovat
Calea Aurel Vlaicu, Arad, Romania, Arad, Arad
Black and White House Apartmán Rezervace hotelů Arad, Ubytování Rumunsko
Strada Poetului Nr.1 C,Bl.R11 ,Sc.A,Apt.35, Arad, Arad, 310345
Pravidla hotelu Grant Apartament 2 dormitoare
-
Příjezd:
Od 16:00 do 18:00
-
Odjezd:
Od 8:00 do 11:30
Grant Apartament 2 dormitoare na mapě
Často kladené dotazy
Jaké oblíbené atrakce se nacházejí v blízkosti Grant Apartament 2 dormitoare?
Nejbližší atrakce k Grant Apartament 2 dormitoare: Banat Village Museum (46 km), Termalum Spa (47 km), United Business Center (48 km), Iulius Mall Timişoara (48 km), Openville (48 km), The Botanical Park (49 km), Trajan Square (49 km)
Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu?
Check-in v Grant Apartament 2 dormitoare je k dispozici Od 16:00 do 18:00, check-out Od 8:00 do 11:30.
Jak se dostat do Grant Apartament 2 dormitoare?
Grant Apartament 2 dormitoare se nachází 3.4 km od Arad International Airport.
Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě
Památky v okolí hotelu Grant Apartament 2 dormitoare
Banat Village Museum 46 km
Termalum Spa 47 km
United Business Center 48 km
Iulius Mall Timişoara 48 km
Openville 48 km
The Botanical Park 49 km
Trajan Square 49 km
Fructus Plaza 49 km
Millennium Church 49 km
Theresia Bastion 49 km





















