Hotel byl skvělý. Jídlo dobré, pokoje čisté, I když bez klimatizace (ale díky vnější roletě to nebyl problém), obsluha příjemná. Wifi byla funkční (nepřetížená). Dobrá lokalita — kousek od Attersee.
Moderně zařízený hotel s polohou u dálnice. Určitě to není úplně dělané na delší dovolenou, ale na pár dní je to v pohodě. Dají se odsud dělat výlety do okolí.
Byli jsme zde na jednu noc a doporučuji, byli jsme ubytovaný I se psem, berou si ale poplatek 15€ pes, luxusní snídaně, milý personál, jediný co mi trochu vadilo, kolem hotelu jezdí vlak, a houká I
Ubytování jsme měli to "levnější" naproti přes silnici, ale to nám nevadilo, pokoj byl čistý a prostorný. Vybavení dostačující, na pokoji je I minibar, tudíž se lednička dala využít I na vlastní věci.
Ubytování jsme měli to "levnější" naproti přes silnici, ale to nám nevadilo, pokoj byl čistý a prostorný. Vybavení dostačující, na pokoji je I minibar, tudíž se lednička dala využít I na vlastní věci.
Hotel je moc pěkný, udržovaný a čistý. Personál příjemný. Snídaně bohaté a v restauraci vaří dobře. V městečku Lenzing sice nic není ale jezero je necelé 4km a je krásné…
Přijeli jsme s partou motorkářů a měli celé ubytování rezervované jen pro sebe. Pokoje krásné útulné, vše čisté a s takovou tou typickou hezkou rakouskou atmosférou.
Pěkné ubytování na vesnici. Majitel pohodový. Vše potřebné je k dispozici. Byli jsme spokojeni.
Hezký, čistý penzion s přátelským personálem, hlavně pan majitel, který se o penzion stará s láskou. Penzion je cca 10 min. Od jezera. Snídaně super. Nemáme co vytknout, vřele doporučujeme.