Paní majitelka je neuvěřitelně přátelská a ochotná.
Skibus staví přímo před domem. Na zpáteční cestu počítejte s pár minutami navíc, protože autobus jede na konečnou a pak zpět k penzionu.
Skvělá hostitelka. Vynikající kuchyně. Jídlo bylo vynikající, všechno čerstvě uvařené. Cítila jsem se velmi příjemně.
Velmi pěkný penzion. Všechno je opravdu čisté a uklizené. Skvělé, rádi se vrátíme. Snídaně byla fantastická. Opravdu krásný penzion. Není si na co stěžovat. Vrátíme se.
Náš firemní vánoční večírek v hotelu Post jsme si opravdu užili. Od mimořádně přátelské obsluhy až po neuvěřitelně lahodnou kuchyni, vše bylo zajištěno rodinnými příslušníky!
Včera jsme v malé skupince povečeřeli v restauraci Post a byli jsme ohromeni vřelým přijetím a útulnou atmosférou ve starobylé budově.
Jídlo bylo vynikající a čerstvě připravené.
Na tuto restauraci jsme narazili náhodou a byla prostě úžasná. Jídlo bylo velmi čerstvé a lahodné a borůvková palačinka byla fantastická, to vše za naprosto férové ceny.