Velmi blízko svatyně. Milovala jsem čistotu a snídani. Pohodlné a čisté postele. Špičková koupelna. Hned vedle svatyně. Jaký klid. Moc se mi líbilo poznávat tento hotel.
Hotel má velmi dobrou polohu, pouhých 10 metrů od svatyně Fatima. Pokoje jsou velmi pohodlné, čisté a světlé. Snídaně je skvělá, ale především je vynikající personál – velmi pozorný k potřebám hostů.
Velmi dobrý hotel, výborná poloha poblíž baziliky Nejsvětější Trojice a kaple Zjevení. Snídaně byla slušná, pokoje čisté a personál velmi přátelský.
Já a dva další páry jsme v tomto penzionu bydleli od 27. Do 28. Prosince loňského roku.
Bylo to vlastně poprvé, co jsme v tomto penzionu bydleli, a moc se nám líbilo, zejména přátelskost majitelů.
Moc vám děkujeme, že jste na nás počkali, I když je už pozdě v noci.
Čisté, tiché, uklizené ubytování, velmi příznivé pro meditaci po návštěvě svatyně Fatimy.
Hotel s výbornou polohou, bezvadnou čistotou, organizovaným a voňavým pokojem.
Recepce po 18:00 nebyla k dispozici (pokud se nemýlím), ale nic na tom nebylo, protože jsme tyto informace již měli.