Edificio Los Pinos
Recenze hotelu Edificio Los Pinos
Nejbližší hotely
Redibuk - Beautiful apart in San Isidro Apartmán Hotely v centru San Isidro, Penziony Lima
561 C. Los Pinos, Lima, 15073
Aparts4Days San Isidro 1BedroomApartment Apartmán Hotely v centru San Isidro, Hotely Lima ceny
561 C. Los Pinos, Lima, 15073
Los Pinos by Wynwood House Apartmán Hotely v centru San Isidro, Rezervace ubytování Lima
561 C. Los Pinos, Lima, 15073
w Fantastic 2BR w Modern Deco in San Isidro Apartmán Hotely v centru San Isidro, Hotel Lima rezervovat
C. Los Pinos 561 San Isidro 15073 Peru, Lima, 15073
w Exceptional 2BR With Balcony in San Isidro Apartmán Hotely v centru San Isidro, Rezervace hotelů Lima
Calle Los Pinos 582 15073 San Isidro, Lima, 15073
Hyatt Centric San Isidro Lima Hotel Hotely v centru San Isidro, Levné hotely Lima
Avenida Jorge Basadre 367, Lima, 00027
Hotel Hyatt Centric San Isidro Lima vás přivítá v srdci živého Lima. Je situován zhruba 5 kilometrů od centra města, v oblasti známé svou bezpečností a dostupností. Nabízí komfortní ubytování s moderními prvky a vynikající přístup k místním atrakcím. Zaměřuje se na uspokojení potřeb cestovatelů, kteří hledají kvalitní služby a lokální atmosféru. Představuje ideální základnu pro poznávání Peruatské metropole.
Pravidla hotelu Edificio Los Pinos
-
Příjezd:
Od 16:00 do 23:00
-
Odjezd:
Od 6:00 do 11:00
-
Přijímané platební karty:
Visa, Mastercard
Edificio Los Pinos na mapě
Často kladené dotazy
Jaké oblíbené atrakce se nacházejí v blízkosti Edificio Los Pinos?
Nejbližší atrakce k Edificio Los Pinos: Huaca Huallamarca (0.45 km), San Isidro Neighborhood (0.58 km), Financial Center of San Isidro (1.2 km), Lima Golf Club (1.3 km), Bustamante Park (1.7 km), Huaca Pucllana (1.8 km), Republica Square (2.2 km)
Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu?
Check-in v Edificio Los Pinos je k dispozici Od 16:00 do 23:00, check-out Od 6:00 do 11:00.
Jak se dostat do Edificio Los Pinos?
Edificio Los Pinos se nachází 11 km od Jorge Chavez International Airport.
Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě
Památky v okolí hotelu Edificio Los Pinos
Huaca Huallamarca 0.45 km
San Isidro Neighborhood 0.58 km
Lima Golf Club 1.3 km
Bustamante Park 1.7 km
Huaca Pucllana 1.8 km
Republica Square 2.2 km
Los Delfines Beach 2.7 km
Reserve Park 2.8 km
Miraflores Central Park 2.9 km
Kennedy Park 3 km
La Rosa Marina 3 km





















