Hotel má velmi dobrou polohu v blízkosti hlavního náměstí, špičkové vybavení, velmi přátelský personál, prostorné, čisté a dobře vybavené pokoje a lahodná a pestrá snídaně. Vřele doporučuji.
Je to dobrý hotel, ale snídaňové hodiny nejsou skvělé. V této oblasti by se mohly zlepšit, stejně jako kvalita, což je u hotelu této úrovně nezbytné.
Vynikající služby a lokalita velmi blízko centra. Velmi přátelský a pozorný personál. Prostorné pokoje se vším, co potřebujete. Velmi příjemný zážitek.