Přátelská, rodinná atmosféra a milý personál!
Ano, hotel by se mohl zrenovovat, ale ceny se samozřejmě později změní… Strávili jsme jednu noc v prostoru pro obytné vozy, včetně večeře a snídaně!
V listopadu jsme cestovali s naším obytným vozem a zůstali jsme zde přes noc. Byli jsme schopni se připojit k elektřině, používat hotelovou sprchu a jídlo bylo vynikající. Nemůžeme komentovat pokoje.
Pro nás to byla fantastická dovolená s naším psem. Není to 5hvězdičkový luxusní hotel, ale je to 5hvězdičkový hotel s velkou pohostinností.