To byl skvělý hotel! Nebylo absolutně nic, na co by se dalo stěžovat, všechno bylo perfektní. Snídaně byla fantastická a služby nemohly být lepší ani přátelštější. Děkujeme za skvělé služby.
Opravdu příjemný a příjemný večer v restauraci Alte Schule. Velkolepý dvanáctichodový kulinářský zájezd po jezerní oblasti Feldberg byl pestrý a neuvěřitelně chutný.
Restauraci Klassenzimmer můžu jen hodnotit a byla fantastická. Všechno se mi moc líbilo – prostor, obsluha, jídlo. Důraz je kladen skutečně na složení a ingredience, bez zbytečných ozdob.