Opravdu krásný hotel. Nachází se trochu mimo vyšlapané cesty a je ideálním místem pro naprostou relaxaci. Pokoj byl krásný a pohodlný. Personál a služby byly velmi přátelské a ochotné.
Velmi krásný golfový a wellness hotel s vynikajícími službami, a to I pro náročné hosty.
Byli jsme zde mimo golfovou sezónu, ale během karnevalu. Od první minuty to byl nádherný klid a čistá relaxace.
Naše dovolená byla od začátku do konce úžasným zážitkem. Začalo to příjezdem na klidné místo obklopené krásnou přírodou. Prvotřídní a vřelá obsluha byla každodenní záležitostí.
⭐⭐⭐⭐⭐
Naprosto výborné jídlo, luxusní porce a skvělá obsluha, která byla velmi milá a příjemná. Odcházeli jsme maximálně spokojeni a rozhodně se sem budeme rádi znovu vracet. Vřele doporučujeme!