Tak krásné místo. Klidný únik do přírody. Všichni jsme se tak dobře vyspali v pohodlných postelích. Zdravé, domácí snídaně, skvělé menu! Vřele doporučuji.
Pondělí až čtvrtek, 12 hodin, 390 dolarů
Pátek až neděle je cena stejná, ale na 6 hodin.
Místo je velmi pěkné.
Je to pohodlné a čisté a poskytují spoustu vybavení za vaše peníze.
Pokud si chcete objednat něco z menu, služba je velmi dobrá a ceny jsou vynikající.
Nevíte někdo jestli mají klimatizaci a kolik se platí? Šel jsem tam před lety, na příšerně horkém místě.
Místo je velmi klidné 😊 Jedinou nevýhodou je, že hotel je velmi skrytý a parkoviště je velmi malé
Má dobré vybavení; je to velmi čisté, lidé jsou přátelští a především pokoje jsou velmi pohodlné.
Je to dobré místo, kde strávit pár dní, i když to není nejblíže centru, je velmi snadné se tam dostat. Kolem projíždí autobus, který vás vysadí 5 minut od hotelu a stojí pouze 10 pesos.
Šel jsem se svým partnerem a bylo to v klidu. Měli jsme krásný výhled. Tato služba byla vynikající. Přivedli jsme naše mazlíčky a bylo to tak uvolňující, že nám dovolili přivést naše psy.
Jedinečný a nezapomenutelný zážitek, jen velmi těžké ho srovnat s jakýmkoli jiným zážitkem, protože byl tak skvělý, všechno bylo velmi pohodlné a služby byly na jiné úrovni.
Cena, zkušenosti a služby jsou neuvěřitelné. Chovají se k vám velmi dobře a navíc je z toho neuvěřitelný výhled. Doufám, že brzy znovu navštívím.
• Komentáře: Je to dobrý ZÁKLADNÍ hotel, který dobře plní svůj účel. Je blízko centra. Má vše potřebné. Dobrý. Čistý. Parkování. Internet. Přijímá platby kreditní kartou. Personál je velmi přátelský.
Tento hotel se nachází přímo na hlavní silnici a blízko centra, podle mého názoru je na perfektním místě.
Je to čisté a pohodlné. Wi-Fi je však špatná.
Ale vše ostatní je v pořádku.
Nebyl jsem tam ubytován, ale byl jsem tam několikrát na snídani a opravdu jsem si to užil.
Místo je okouzlující ve všech ohledech a obsluha byla vynikající pokaždé, když jsem tam byl.
Právě jsem obědval, moje polévka byla nejlepší,,, sendvič byl v pořádku… příště jen polévka 🤤
Příjemný a klidný pobyt, jeden z nejlepších hotelů v Mineral de Pozos, centrálně umístěný a blízko hlavních atrakcí města. Strávil jsem zde dvě noci a byl jsem velmi spokojen.
Je to docela daleko od centra města. Personál je přátelský a snaží se vyhovět vašim potřebám. Je to levný hotel, naprosto dostačující na jednu noc. Zahrnutá snídaně je základní.
Všechno bylo téměř perfektní: pokoj byl čistý, postel velmi pohodlná a byla tam teplá voda. Měli jsme ale problém s klíčem, protože jeho otevření trvalo déle.
Snídaně byla vynikající, předčila má očekávání. Personál byl přátelský. Cena byla rozumná.
Hotel je na velmi viditelném místě, ale není to nejlepší, protože je daleko od všeho.
Hotel není luxusní a pokoj není prostorný, ale má vše, co potřebujete. Přijel jsem pracovně a měl jsem tam velmi dobrý pobyt, blízko firem, které jsem musel navštívit.
✅Je to hrad, takže pokoje jsou středověké a vypadají docela starobyle. Ale to je ten styl… jako hrad.
❌Televize jsou staromódní a vypadají, jako by byly z 80. Let.