Uspořádali jsme vánoční večírek pro práci mého snoubence v jednom z dvoupatrových apartmánů. Byl opravdu neuvěřitelný, prostorný a upřímně řečeno, něco, co jsem v Saskatoonu nečekala.
Hotelový personál a číšníci jsou milí a úžasní. Snídaně je naprosto lahodná. Oběd a večeře jsou ze stejného menu a bohužel to ne moc lákavé. Ceny jsou trochu moc vysoké.
Nedávno jsem obědval v restauraci a byl jsem velmi ohromen. Měl jsem skvělý burger, hranolky byly dokonale křupavé. Obsluha I náš číšník byli skvělí, parkování bylo snadné.