Poloha byla skvělá a nakupování bylo snadné!
Pokud plánujete vařit v pokoji, kuchyňský papír a jednorázové hůlky by se hodily.
V koupelně je pouze sprcha!
Využila jsem Sakuru!
Pokoje a sauna byly velmi čisté a dobře udržované.
Toto zařízení jsem využila poprvé a bylo to velmi pohodlné a skvělé.
Sauna byla vyhřátá na 100 ° a mohla jsem se pořádně potit. 🤤 Poblíž byla I lékárna, takže to bylo velmi praktické.