Po přečtení tolika komentářů a překvapivě mi nikdo neuvedl pokyny, se s vámi podělím o ty své. Jeďte jednokolejkou na stanici Utamachi.
Personál, zejména cizinci, byl velmi zdvořilý. Snídaně zdarma byla skvělá, každou noc s trochu jiným výběrem! Rýžové kuličky měly více náplní než ty v obchodech s potravinami!
Tento hotel se nachází asi 5 minut chůze od stanice Omoromachi na lince Yui Rail.
Je to asi 10 minut chůze na ulici Kokusai. V noci je v okolí hotelu trochu hlučno, takže bych ho nedoporučoval rodinám s dětmi. Parkování stojí 1500 jenů za noc, omezeno na prvních 15 aut.
Celkově je to velmi čistý a osobně ho považuji za naprosto v pořádku, dobře udržovaný hotel. Personál byl také velmi milý a pozorný.
Jsem tu ubytovaný poprvé.
Náhodou se mi podařilo sehnat dobrou nabídku a snídaně byla v ceně. 🥢🍴
Budova má exteriér v západním stylu a není to moc velký hotel.
Velmi pohodlné a čisté!
Tento hotel vřele doporučuji každému, kdo navštíví Nahu. Strávil jsem v něm 6 nocí. Pokoje jsou čisté a mají veškeré potřebné vybavení.
Je to opravdu skvělé! Poloha je trochu daleko a je těžké si tam nechat zavazadla předem, protože od 10:00 do 15:00 nikdo není u přepážky.
Jednopokojový apartmán k týdennímu pronájmu.
Dostatečný prostor pro jednu osobu.
Ručníky a různé hygienické potřeby jsou k dispozici (zubní kartáček, kartáč, vatové tampony, žiletka, ručník).
★Upozornění pro ty, kteří si rezervovali balíček let + hotel★
Pokud jste si rezervovali balíček let + hotel, nezapomeňte si předem u vchodu zkontrolovat kód automatického zámku.
Strávil jsem jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji kvůli služební cestě. Recepce je bez obsluhy a check-in probíhá automatizovaným systémem.
Pobývali jsme zde od 29. Do 31. Března 2026. Tři šestnáctiletí zapomněli vyplnit formulář souhlasu rodičů a uvědomili si, že je to nutné, až v den našeho pobytu.
Pracovní cesta v polovině dubna (2 noci)
Poloha je vynikající a jelikož se jedná o nový hotel, vybavení a pokoje jsou velmi pohodlné.
Příště bych tento hotel rád znovu využil.
Jedná se o nový hotel, otevřený před necelým rokem, a všude, kam se podíváte, se třpytí čistotou.
Pokoj nebyl moc malý a poblíž byly supermarkety, obchody s potravinami a izakaya. Bylo to 15-20 minut chůze od ulice Kokusai-dori. Malý, ale krásný, jednoduchý a čistý!