RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang

Hotel
Fotografie a popisy poskytnuté třetí stranou mohou obsahovat chyby nebo nepřesnosti a nejsou službou ověřovány.
Průměrné hodnocení hostů : 8.5/10 Vynikající
Recenze 11

Dostupnost

Online rezervace:

6 km Semarang Poncol Train Station

Ceny za noc od 289.86 Kč

Adresa: Jl. Karangrejo Tengah No.65, Karangrejo, Kec. Gajahmungkur, Jawa Tengah

Počet pokojů: 3

Recenze hotelu RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang 2*

Nejbližší hotely

RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang Penzión se snídaní

'Jl. Karang Rejo Raya No.65, Jatingaleh, Kec. Gajahmungkur' ' Kota Semarang, Jawa Tengah', Semarang, '50231'

Loading ...

RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang na mapě

Často kladené dotazy

Kolik stojí ubytování v hotel "RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang"?

Cena ubytování v hotel RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang závisí na počtu hostů a termínu. Průměrná cena za noc je 289.86 Kč.

hotel RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang si můžete rezervovat na ReadyToTrip s maximální dostupností dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů pro denní i dlouhodobé pobyty.

Platba online je možná kartami Visa, Mastercard nebo American Express. Některé pokoje mohou být k dispozici bez platby předem.

Mnoho rezervací v hotel lze zrušit bez poplatku několik dní před příjezdem, což je výhodné, pokud se vaše plány změní.

Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě

Památky v okolí hotelu RedDoorz near GOR Jatidiri Semarang

Hledat