Tato recenze je pochvalou pro pana Kaushika Deepa (vedoucího úklidového pracovníka) za jeho dobré chování a laskavost.
Jeho řečnické schopnosti na mě udělaly velký dojem.
Pokoje byly čisté a uklizené.
Jídlo bylo úžasné a zároveň cenově dostupné a personál byl vždy milý a ochotný nám pomoci během všech těch bláznivých obědů, které jsme tam měli. Skvělý únik z naší pracovní cesty.
Zastavili jsme se zde najíst cestou domů z Vizagu. Velmi levné, jídlo bylo čerstvé, chutné a obsluha bezchybná. Určitě se sem znovu podíváme. Toalety jsou čisté a mají I dobrý výběr dezertů.