Vřelé přivítání, vstřícnost a laskavost majitelů nám pobyt velmi zpříjemnily. Pokoj byl skvělý, tichý a postel pohodlná. Snídaně byla velmi štědrá a pestrá.
Vřele doporučujeme.
Krásné, klidné místo. Velmi přátelské přivítání a krásná, zajímavá ochutnávka vín. Jen 10 minut od Saint-Émilion a obklopené vinicemi. Musíte vidět.
Hostitelé byli velmi přátelští, pokoj byl velmi pohodlný a prostorný, ubytování se nachází na klidném a relaxačním místě a snídaně byla bohatá a kvalitní.