Tento okouzlující malý hotel má stejně okouzlujícího majitele. Pobývali jsme zde dvakrát a cítili jsme se jako doma. Velmi vřelé přivítání, útulné a s láskou zařízené pokoje.
Celkově doporučuji služby tohoto zařízení! Fanny vás vřele přivítá, nebudete chtít nic… 3 noci/3 snídaně/3 „domácí“ jídla, čisté štěstí v relaxačním prostředí! Laurent J.
Příjemné a přátelské místo, a to především díky Fanny, pozorné hostitelce, která se stará o pohodu svých hostů.