Strávili jsme krásný víkend v chatě Saint-Phal, kde jsme oslavili mé narozeniny.
Strávili jsme v tomto pronajatém ubytování víkend s přáteli, abychom oslavili narozeniny, a měli jsme se skvěle.
Místo je velmi příjemné a ideální pro skupinový pobyt.
V tomto ubytování jsme si užili skvělý narozeninový víkend. Místo je čisté, prostorné a velmi dobře vybavené pro pobyt s přáteli. Hostitelé jsou vřelí a ochotní. Vřele doporučuji!