Je těžké najít v okolí dobrou restauraci, ale I tato je kvalitní. Velmi příjemné místo na drink nebo jídlo.
Obsluha je vynikající, I když v den, kdy jsem tam byl, byl vedle mě stůl pro 16 lidí.
Začněme od začátku. Přivítání bylo opravdu vřelé, a to jak od majitele, tak od personálu. Číšníci byli při přijímání našich objednávek velmi ochotní.