Dvoudenní pobyt. Klidné, snadno dostupné, vše, co potřebujete pro příjemný pobyt. Diskrétní, přátelský personál, vždy k dispozici, když je potřeba. Určitě bych se sem znovu ubytoval.
Pokoje byly moc hezké, uvítání od Alicie, srdečné a profesionální hostitelky, bylo fantastické a jídla byla vynikající. Vřele doporučuji.
V tomto hotelu jsme strávili dvě noci. Pokoj byl čistý, s uvítacím podnosem a prostorný. Personál byl přátelský a příjemný.
Moc se mi to líbilo! Personál na recepci byl tak přátelský a ochotný, dokonce mi nabídli úschovu pro motorku… věčně vděčný, spal jsem mnohem klidněji 😂
Strávila jsem tam dvě noci se svými dcerami, 8 a 11 let. Pokoj je malý, ale pro nás tři ideální (žádné hygienické problémy, pokoj vypadá, že byl zrekonstruovaný).
Recepční je velmi milá,
Ale někdy trochu unavená, protože musí zvládat hosty a své děti. (Tak k ní zkuste být shovívaví. )
Pokoje mi připadají neposkvrněné/čisté.
Pokoj v ideální poloze byl velmi malý, ale extrémně čistý a praktický.
Doporučuji pro služební cesty. Pro turistický pobyt si raději vyžádejte větší pokoj 😄
V centru města jsme se perfektně vyspali, pokoj byl moc hezký, snídaně výborná a vydatná a uvítání profesionální – skvělé místo k pobytu.
Hotel se nachází v ideální lokalitě ve Fougères, pokoje jsou velmi pěkné a dobře vybavené a snídaně nabízí široký výběr.