Nádherné místo, kde jsme oslavili 18. Narozeniny mé dcery Chérie. Náš hostitel byl neuvěřitelně profesionální. Chatky umožnily rodině a přátelům relaxovat v teplém a příjemném prostředí.
Moje dcera a zeť oslavili svatbu 💒 na tomto nádherném místě 😍
Jakmile dorazíte na zalesněnou příjezdovou cestu, víte, že místo bude skvělé.
V červnu jsme oslavili naši svatbu v Manoir du Grand Moulin. Místo je ohromující a velmi dobře udržované; chaty jsou pohodlné a krásně zdobené.