Měli jsme oběd. Před 3 týdny.
Na zámku… bylo to skvělé… prostředí. A venkovní prostor byl fantastický.
Jedli jsme opravdu dobře a manažer byl velmi přátelský.
Škoda, že se zavírá; jdou do likvidace.
Nádherný zámek, zařízený a vyzdobený s vytříbeným vkusem.
Jaká radost obdivovat dokonale upravené zahrady a louky, kde se pasou koně, ať už po probuzení nebo z jídelny.
Celý tým je ochotný a příjemný.
Strávili jsme krásné odpoledne projížďkou na koni a poté večeří v restauraci (očekávejte vytříbenou kuchyni okořeněnou bylinkami a květinami… což nebylo úplně podle našeho vkusu, ale museli jsme to