Takže, jak bych to jen řekl? Všechno bylo perfektní.
Jen jsme zapomněli zmínit, že tam nebyla klimatizace… A zapnout ten malý ventilátor bylo jako z reality show.
Hotel byl velmi dobrý. Pokoj byl bez poskvrnky. Přivítání bylo velmi vřelé. Jediné, co chybělo, byla klimatizace v horku.
Snídaně byla docela slušná.
Doporučuji.
Na motel je to slušné. Pokoje a sprchy jsou čisté, snídaně je dobrá a personál byl velmi přátelský a vstřícný. Je to skvělá volba pro cenově dostupné přenocování.