Strávili jsme tam jednu noc (nás 7), skvěle se nám tam dařilo, byla tam pěkná malá kuchyňka na ohřátí jídla. Velmi čistý pokoj a pohodlná postel.
Krásné, klidné a poněkud odlehlé místo. Milovali jsme polohu, pokoj a to, že nás probudila vůně croissantů.
Krásná lokalita, velmi klidná a zelená.
Paní, která podává snídaně, je velmi milá a příjemná.
Jedinou nevýhodou je neustálý noční hluk, který ztěžuje spánek.