Dům je velmi pohodlný, postele jsou dobré. Jedinou nevýhodou byly strmé schody do druhého patra.
Vlastní stravování. Psi jsou povoleni. Vynikající místo!
Vřele doporučuji!
Dá se tam dostat autem, ale výlet do centra města byl trochu jako jízda autobusem. Zastávky, trasy a ceny byly celé pomíchané, dokonce I v aplikaci. Možná to byla moje chyba, ale bylo to moc matoucí.