Vřelý, příjemný penzion s dobrým vybavením ve srovnání s jinými ubytováními na Filipínách. Klimatizace, teplá voda a varná konvice v ceně.
V této oblasti je docela těžké pronajmout si motorku! Našli jsme jeden v tomto malém penzionu, I když jsme tam nezůstali! Spravedlivá cena také!
Místo bylo čisté a bez hmyzu. Bylo to organizované. Jedinou nevýhodou byl nízký tlak vody ve sprše a obvykle byla buď příliš studená, nebo příliš horká. Odtok v koupelně se také často ucpával.