Willemstad Punda
Recenze hotelu Willemstad Punda
Nejbližší hotely
San Marco Hotel & Casino Hotel 560 m do centra města 160 m k moři
Columbustraat 5-7, Willemstad, 0000 NA
Fully Equipped Modern Loft - Hidden Gem in Willemstad Apartmán Hotely v centru Willemstad, Penziony Curacao
25 Wilhelminaplein Willemstad Curaçao, Willemstad, 0000a
Royal Apartments City Centre Willemstad Apartmán
Wilhelminaplein 25, C, Willemstad, 0000a
Restored 2Br Monumental Townhouse W/ Stylish Interior Design & Large Balcony Boutique Hotel Hotely v centru Willemstad, Levné hotely Curacao
Hanchi Snoa 7, Willemstad, 0000
Willemstad Punda na mapě
Často kladené dotazy
Jaké oblíbené atrakce se nacházejí v blízkosti Willemstad Punda?
Nejbližší atrakce k Willemstad Punda: Queen Emma Bridge (0.27 km), Mambo Beach (4.1 km), Seaquarium Beach (4.3 km), Curacao Sea Aquarium (4.7 km), Jan Thiel Beach (6 km), Blue Bay Beach (7 km), Daaibooi Beach (20 km)
Jak se dostat do Willemstad Punda?
Willemstad Punda se nachází 9 km od Curaçao International Airport.
Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě
Památky v okolí hotelu Willemstad Punda
Queen Emma Bridge 0.27 km
Mambo Beach 4.1 km
Seaquarium Beach 4.3 km
Curacao Sea Aquarium 4.7 km
Jan Thiel Beach 6 km
Blue Bay Beach 7 km
Daaibooi Beach 20 km
Porto Marie Beach 21 km
Lagun Beach 33 km
Kleine Knip Beach 35 km
Grote Knip Beach 36 km





















