Vynikající poměr ceny a kvality. Ideální pro přenocování před pokračováním v cestě. Personál byl neuvěřitelně přátelský a snídaně byla velmi vydatná.
Zůstali jsme dva dny a paní, která se o nás starala, byla od příjezdu až do odjezdu ta nejlepší. Rezervovali jsme si na poslední chvíli a ona byla vždy 100% ochotná a přátelská s rychlou odezvou.
Hotel vlastní velmi milá paní. Je celou noc na recepci. Pokoj byl čistý s velmi pohodlnou postelí, sprcha byla teplá. K dispozici je parkoviště a k dispozici je také snídaně.