Hotel má velmi dobrou polohu, hned vedle hlavního náměstí a kostela Panny Marie Početí. Je super prostorný, lemovaný stromy, tichý, čistý a útulný; nemluvě o velmi rozmanité snídani.
Nemám vůbec žádné stížnosti; místo je krásné a útulné, personál je skvělý a pozorný, všichni se ke mně chovali velmi dobře a během dne jsem si pro své miminko vyžádala docela dost věcí a v žádném
Atmosféra je velmi příjemná, personál je pozorný, vybavení je skvělé a je zde spousta zeleně. Pokoje jsou skvělé, velmi prostorné a útulné. Snídaně je velmi dobře servírovaná.