Les Résidences FENOU
Recenze hotelu Les Résidences FENOU
Nejbližší hotely
Natura luxury camp Hotel Hotely v centru Ouidah, Rezervace ubytování Benin
Aido plage, Ouidah, Benin, Ouidah, Ouidah
Résidence MGA maison d'hôtes Hotel Hotely v centru Ouidah, Hotel Benin rezervovat
Quartier Gbenan, Ouidah, Ouidah
Chez Tanti Nicole Apartmán Hotely v centru Ouidah, Hotely a penziony Benin
33637952271, Ouidah, Ouidah, 33637952271
Natura luxury red house Hotel Hotely v centru Ouidah, Penziony Benin
Aido Plage, quartier Gantomey, Ouidah, Ouidah
Motel The champion 2 Motel Hotely v centru Ouidah, Penziony Benin
Agondji Kpevi, Ouidah, Ouidah, 00229
Guest House Ile-Ife Penzión Hotely v centru Ouidah, Rezervace ubytování Benin
Carrefour GBENAN, OUIDAH, Ouidah
Pravidla hotelu Les Résidences FENOU
-
Příjezd:
K dispozici 24 hodin denně
-
Odjezd:
Od 8:00 do 11:00
-
Podmínky týkající se ubytování dětí: Ubytovat se mohou děti jakéhokoli věku. Za děti ve věku 18 a více let bude v tomto ubytování účtována cena jako za dospělého. Při vyhledávání prosím uveďte počet dětí a jejich věk, aby se Vám zobrazily správné informace o cenách a dostupnosti.
Ubytovat se zde mohou hosté každého věku.
Kouření je zakázáno.
Zdarma!Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
Les Résidences FENOU na mapě
Často kladené dotazy
Jaké oblíbené atrakce se nacházejí v blízkosti Les Résidences FENOU?
Nejbližší atrakce k Les Résidences FENOU: Ouidah Museum of History (2.1 km), Grand Popo Beach (29 km), Fidjrosse Beach (31 km), Mobee Slave Museum (90 km), Lome Beach (94 km),
Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu?
Check-in v Les Résidences FENOU je k dispozici K dispozici 24 hodin denně, check-out Od 8:00 do 11:00.
Jak se dostat do Les Résidences FENOU?
Les Résidences FENOU se nachází 34 km od Cotonou Cadjehoun Airport.
Vyhledejte a porovnejte hotely po celém světě
Památky v okolí hotelu Les Résidences FENOU
Ouidah Museum of History 2.1 km
Grand Popo Beach 29 km
Fidjrosse Beach 31 km
Mobee Slave Museum 90 km
Lome Beach 94 km
Nejbližší letiště
Lomé-Tokoin Airport 94 km





















