V tomto hotelu jsem měl skvělý pobyt. Pokoj byl čistý, pohodlný a krásně udržovaný.
Personál byl neuvěřitelně přátelský a ochotný, díky čemuž byl proces odbavení hladký a příjemný.
Měli jsme příjemný pobyt. Hotelový pokoj byl v pořádku a cena byla dobrá. A co je nejdůležitější, postel byla velká s pěknými polštáři, takže jsme se skvěle vyspali (ani žádný hluk).
Naše rodina nedávno zůstala na tři noci v několika pokojích a byli jsme velmi ohromeni.
Pokoje byly neposkvrněné a pohodlné.