Cesta sem je trošku středověká, pokoje v pohodě na přespání stačí, když nepočítám že prosvítá mezi obložkama a zdí tak vystačí. Pivo jsme jim všechno vypili a měli tam I osla😃
Naprosto vynikající. Nenechat se odradit příjezdovou cestou, autem s nízkým zdvihem úplně v klidu (posledních pár metrů myšleno, jinak je až do Thethu nová asfaltka).