Krásné ubytování, velice milá obsluha a poutavá prohlídka pivovaru s neomezenou degustací. Vřele doporučuji ❤️
Můžu posoudit jen krásné prostornou a upravenou restauraci: velmi dobrá! Profesionální milá obsluha, v jídelním lístku výběr tak akorát a pivo dobře uvařené (vyzdvihuju ale především jedenáctku).
V Pivovaru Tupadly jsme byli moc spokojení a rádi se vrátíme. V restauraci super příjemná a všímavá obsluha a jídlo naprostá pecka👍Moc jsme si všichni pochutnali a pivko taky skvělé.