Lepší místo snad ani nejde vybrat, čistý pokoj v přízemí s vchodem do zahrádky, kde je pergola s grilem, velikonoční výzdoba 👍, prostor pro kola hned ve dvoře a opravdu super poloha na cyklostezky.
Dobré ubytování s hezkým dvorkem pro grilování. V pokojích v přízemí je ráno bohužel slyšet provoz ze silnice, hlavně traktory.
Příjemné ubytování s vybavenou kuchyňkou, venkovní zahrádka s pergolou, kde se dá pohodlně posedět u jídla a pití. Milá a příjemná majitelka, ochotná cokoliv zařídit a pomoci.