Naprosto top, čekali na mě ikdyz už nemuseli, hrozně příjemná obsluha, krásné prostředí, čiste, voňavé pokoje, určitě se budu vracet a doporučovat všem známým, za mě velké díky.
Přístup paní majitelky je opravdu na vysoké úrovni 🔝💯. Ubytování hezké, čisté. Restaurace taky super. Všem doporučuji a my se určitě ještě vrátíme 😉
Čistíme strechy a stříkáme barvy po cele ČR, SVK, takže za posledních 10let mám přijedou celou naši zemi široko daleko.