6.9.2025 jsme měli dopolední obřad na zámku skvělé místo jednoznačně DOPORUČUJI. Skvělá domluva ochota p. Víta.
Zámek Bystřice nad Úhlavou je úžasným místem pro svatbu. Bylo tu dostatek prostoru pro 75 našich hostů. Zámek je krásný, vybavený stoly, židlemi, barem.
Přejeme všechno dobré při postupné rekonstrukci zámku.
Ubytování je skvělé, cenově zajímavé, na úžasném místě, v okolí hodně kulturních I turistických zajímavostí a třešničkou na dortu na konci našeho pobytu byl koncert v kostele v Nýrsku v podání
Krásné domácí prostředí. S láskou opečovávaný penzion. Skvělý výchozí bod na výlety.
Můžeme velice doporučit. Paní majitelka byla velice ochotná, pokud něco chybělo, donesla. Velice vstřícná. A úžasné pro skupinové akce s přáteli.
Lokalita je umístěna poblíž hor I přechodu do Německa. Ubytovací prostředí zářilo čistotou jako nové. Po příjezdu na místo jsem byl během několika minut odbaven a mohl jsem se ubytovat.
Klidné místo. V okolí mnoho turistických cílů pěšky I autem, krásná krajina. Majitelka penzionu velmi ochotná. Velká spokojenost.
V místě velmi málo restaurací.
Snídaně byla výborná. Interiér pokoje a dalších prostor zasluhuje ocenění. Paní vedoucí uměla poradit. Doobjednal jsem si ještě další den. Je to blízko náměstí, a tedy I obchodů.
Penzion jsem využil na jedno přespání, ale mohu upřímně napsat, že vše bylo skvělé! Bylo mi vyhověno s dřívějším check-inem a byl jsem ihned ubytován velmi vlídnou a ochotnou paní domácí.
S tímto penzionem jsem byl naprosto spokojený a nemám, co vytknout! Pokoj byl příjemný, čistý a dostatečně vybavený.
Prolezele matrace jsou minulostí, vyspali jsme se jako miminka. Večer I rano doporučuji navstivit přilehlý sportbar s vynikající Plzní a hlavně panem vrchním.
Penzion má strategickou polohu v blízkosti hor, krásných měst, plaveckého bazénu. Pro své hosty uvaří I večeři.
Příjemné ubytování s velkou nabídkou služeb. Jídlo k večeři I snídani bylo výborné, za rozumné ceny. Hostitelé milí, dokonce I s praním prádla nám v rámci Stezky Českem vyšli vstříc. Děkujeme.
Krásný penzion perfektní majitelé jídlo a pití na jedničku doporučuji škoda že nejde dát 6 hvězdiček.
Velmi přátelský personál. Jídlo bylo jako vždy vynikající. Brzy na viděnou.
Byli jsme již několikrát a rádi se zase vrátíme. Obsluha rychlá, atmosféra a vzhled perfektní. Jídlu není co vytknout. Nemají zde problém ani se psí společností.
Navštívili jsme 2x. A jídlo za nás ToP. Krasny servis a chuťove buňky byly potěšeny.
Neměli jsme rezervaci a obsluha nás dokázala usadit. ☝️i přes to, že bylo plno.
Nemáme co vytknout.
Krásné místo pro rekreaci v rozlehlém svažitém sadu, na okraji malé vísky Děpoltice s dechberoucím výhledem na okolní šumavské kopce a do údolí na vzdálenější městečko Strážov.
Perfektní místo pro relaxaci.
Strávili jsme zde sice jen krátký čas, ale už teď víme, že se sem chceme vrátit na delší dobu.
Krásné čisté ubytování v pěkné přírodě. Ke všemu srozumitelné info/návod k obsluze. Třeba u kamen se to dost hodilo. Milé gesto byly natrhané bylinky ve sklenici na stole.
Příjemné ubytování za rozumné ceny. Pokoje jsou hezké, koupelna malinká, ale vše čisté. Snídaně za 150 Kč je bohatá a předčila naše očekávání. Personál je mimořádně milý a ochotný.
Skromné, ale pěkně ubytování a hospodou se zahrádkou v přízemí a obsluha je perfektní.
Na náměstí je to necelý kilometr, takže v centru jste pěšky hned.
Byli jsme zde, když tu byly vepřové hody, což jsme hned ochutnali a moc jsme si pochutnali. Obsluha je také příjemná. Rádi sem zase zavítáme na jídlo.
Služby byly opravdu vynikající. Majitelé jsou neuvěřitelně přátelští a ochotní – je s nimi tak snadné mluvit.
V penzionu jsme si užili skvělý rodinný víkend.
Velmi přátelští majitelé, čisté pokoje a skvělá snídaně.
Rádi se vrátíme.
Velmi přátelští hostitelé! Snídaně splňuje všechna přání. Pokoje jsou trochu zastaralé, ale velmi čisté! V pokoji je také velká lednice a balkon s krásným výhledem.
Nemohu hodnotit jinak než 5✨️ a posílat doporučení dál. Hned během prvni návštěvy jsme s kolegy z práce byly opravdu nadšeni.
Po znovu otevření vynikající oběd 🙏💯
Prostory krásně čisté, obsluha super.
Doporučuji 🍺🥗🍗
Ubytování pěkné, čisté. Nový majitel je příjemný. Restaurace nefunguje, není personál. Pivo vám natočí žena majitele ale lépe se nejdříve telefonicky objednat. Hodnocení mimo sezónu.
Skvělé ubytování na Šumavě, příjemní majitelé, pobyt jsme si opravdu užili.
Pokoje jsou prostorné, čisté, uklizené. K dispozici je kompletně vybavená kuchyně.
Venku je možné posedět pod pergolou nebo si zaplavat v poměrně velkém bazénu.
Obsluha je veľmi milá.
Krásný rodinný penzion ❤️ majitelé jsou super lidi. Moc se nám tu líbilo a příští rok se vrátíme ❤️ určitě všem doporučuji.
My jsme byli o tomto víkendu a byli jsme spokojeni. Bylo to útulné a čisté. Snídani jsme si mohli vybrat z nabídky. A paní byla taky moc milá. Určitě by jsme se tam vrátili 😊
Příjemné prostředí skoro v centru Klatov, obsluha rychlá, kuchyně chutná.
Veliká spokojenost. Ciste pokoje, ochotná obsluha a příjemné prostředí 👍
Hotel se nachází na malebném mistě s úžasnou vyhlídkou na hory, všechen personál je velice milý, hlavně paní recepční s paní majitelkou které zde vytváří domácí pohodu.
Už od první chvíle, co jsem přijela, jsem se cítila úplně jako doma. Personál je strašně milý, všichni se usmívají a opravdu se snaží, aby se člověk cítil skvěle.
Tiché a nádherné místo, ideální na relaxaci. Za hotelem les, v okolí památky. Výborná kuchyně a ještě lepší personál. Doporučujeme a snad se brzo vrátíme.
Ubytování v penzionu Kotva bylo vynikající. Pokoje jsou krásně upravené, čisté, prostorné. Design je jednoduchý a příjemný. Personál je velmi přívětivý a vstřícný.
Hezké ubytování kousek od centra. Čisté moderní pokoje, skvělá snídaně, příjemný personál.
Krásné, čisté ubytování s příjemnou obsluhou. V rámci ubytování je již zahrnuta snídaně, kterou jsme sice nestíhala, ale byly nám ještě večer připravené řekla bych velmi obsáhlé balíčky.
Dnes večer jsem byl na pivu s kamarádkou a obluha byla příjemná, ochotná a vyhověla nám. Všem velice doporučuji co chtějí mít soukromí, klid a pohodu. TOP 🔝👌🏻
Moc bych chtěla poděkovat za vstřícnost, ochotu, skvělou obsluhu, a moc dobrý oběd při naší oslavě narozenin.
Skvělá obsluha, dobré jídlo a krásně upravený interiér včetně rezervovaného stolu. V blízkosti náměstí s Černou věží. Děkujeme.
Již podruhé během dvou dnů jsme se zde stavili na kávu a dortík. Káva dobrá 👍 mohu doporučit, dortíky 🍰 skoro jsem si nemohl vybrat, dal bych si všechny 🙏
Vše čisté a obsluha příjemná jen restaurace již nefunguje.
Hotel je útulný, pohodlné postele, teplo tu je, bohaté snídaně, přátelský a milý personál. Hezky se mi tu spalo. Chybí na pokoji fén a lednice, ale I to se dá přejít, nelpím na tom.
Hotel má nádech historického hotelu, který byl modernizován. Postele nové, nové matrace a lůžkoviny. Příjemně se spí. Koupelna velmi příjemná a čistá. Samotný pokoj také čistý.
Vřele doporučuji, klidné prostředí, přátelská hostitelka, vhodné zejména pro děti, krásné hřiště, mnoho zvířat k pohlazení, jezdecká škola Tatjany Götz nabízí lekce jízdy na koni se silným zaměřením
Opravdu krásná farma, s láskou zařízené rekreační útočiště, obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi. Resi se o své hosty skvěle stará s velkou empatií.
Na farmě jsme si užili nádhernou a odpočinkovou dovolenou. Díky Resi nám nic nechybělo. Čerstvé mléko, vejce, rohlíky k snídani a vše ostatní, co jsme potřebovali, bylo snadno k dispozici.