Výborná poloha v centru města. Prostorný a čistý pokoj. Velmi pozorný a přátelský personál. Rozumná cena. Parkování je obtížné; hotel žádný nemá; motorky jsou omezeny jen pár metrů odtud.
Strávili jsme noc z 13. Na 15. Září 2025. Personál byl velmi pozorný a přátelský. Pokoj byl malý, ale měl vše, co jsme potřebovali.