Skvělé ubytování! Všechno bylo velmi čisté a pohodlné a personál byl velmi přátelský a zdvořilý! Určitě doporučuji! Každý den měnili ručníky a odpadkové koše a uklízeli pokoj! Velmi dobré! Gratuluji!!
Skvělé místo!!
Vrátili jsme se třikrát. Jsou super ochotní. Byli velmi přátelští a upřímní. Pokoje jsou luxusní na to, co platíte. Snídaně je také skvělá.
Tento hotel jsme používali jako základnu během našeho třítýdenního výletu do Peru. Víkendy jsme trávili v Cuscu a všední dny jinde a pokaždé jsme u nich nechávali přebytečná zavazadla.
Skvělý pobyt a úžasná lokalita! V některých recenzích se uvádělo, že místo může být hlučné, ale my jsme s hlukem neměli žádný problém, protože náš pokoj byl u uličky.
Personál byl ochotný
Hotel byl velmi, velmi čistý
Centrální poloha byla vynikající
Topení zapnuli kolem 20:00 a vypnuli kolem 8:00, ale to stačilo, vůbec nám nebyla zima (bydlela jsem s pětiletou
Skvělá lokalita. Pohodlný pokoj, vždy čistý. Velmi přátelský a ochotný personál. Dobrá snídaně.
Navštívil jsem Cusco pracovně a při hledání ubytování pro sebe a své kolegy jsem byl s Casa Montes Pardo nadšený.
Na své poslední dovolené jsem bydlel v hotelu, byli jsme v prvním pokoji v přízemí a měli jsme nějaké problémy… Protože většina turistů v některé dny odjíždí na výlety velmi brzy, například mezi 4:00
Pohodlné a čisté pokoje. Obsluha na recepci byla vždy vynikající. Všechny zájezdy jsme si rezervovali přes ně a všechno proběhlo dobře.
Velmi čisté, skvělé služby. Dobrá snídaně a perfektní lokalita.
Jedinou stížností je hlučnost ostatních hostů v noci, ale chápu, že to není chyba hotelu. Znovu bych se zde ubytoval.
V hotelu jsme strávili 10 dní, velmi přátelská atmosféra, služby a dobrá cena. Ve 3. patře pod střechou byla v pokoji docela zima, tak jsme se přestěhovali do 2. patra, kde to bylo lepší.
Doporučuji pobyt zde! Teplé sprchy, snídaně v ceně, pohodlné postele, čisté pokoje a koupelny. Lidé, kteří zde pracují, jsou také super přátelští!
V Hospedaje Turistico Recoleta jsem strávil asi dva týdny, a to jak před cestou na stezku Salkantay, tak i po ní. Služby byly fantastické, personál se mi snažil maximálně pomoci s výměnou debetní
Krásný hostel 20 minut chůze od hlavního náměstí. Personál byl super přátelský a ochotný. Kuchyň byla trochu malá na ochlazení, ale stačila na vaření těstovin nebo nudlí.